099-007-52-88viber
098-004-80-07viber
097-050-02-03viber
066-050-02-03viber
093-050-02-03viber

Час роботи

Пн-Пт: 9-00 до 18-00
Субота: 10-00 до 16-00
Неділя - Вихідний

Tugra Makina

Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 15 із 133 (всього 9 сторінок)

Tugra Makina

Турецький виробник Tugra Makina відомий у всьому світі як надійний постачальник балонів ГБО преміум класу.

Висока якість продукції цього заводу проявляється у всьому, починаючи з товщини стінки, ваги балона, якістю нарізки різьблення в горловині, якістю фарбування і закінчуючи якістю упаковки.  Для задоволення попиту на установку тороїдальних балонів як в спеціальну кузовную нішу для запасного колеса, так і на установку тороїдальних балонів замість зовнішніх підвісних запасних коліс, завод випускає балони відповідно у внутрішньому і зовнішньому виконанні.  Балони для зовнішнього виконання відрізняються зовнішнім розташуванням горловини і наявністю спеціальних кріпильних кронштейнів.

Газові балони компанії Tugra Makina

     Всесвітньо відомий продуктивно газобалонного обладнання - компанія Tugra Makina створює якісні, ємності для зберігання запасу палива для всіх сучасних систем ГБО.  Дана фірма поставляє товар як на азіатський і американський, так і на європейський ринок.  Українські споживачі можуть купити балони Tugra Makina в нашому інтернет-магазині безпосередньо від виробника.

Переваги балонів компанії Tugra Makina

1. Tugra Makina - єдина компанія, яка захищає свій товар від корозійного руйнування, проводячи додаткові роботи по їх збереження.  Балони Tugra Makina є єдиними в світі ємностями для ГБО, які фарбуються зсередини.  Це дозволяє продовжити термін служби балона і захистити не тільки його, а й всю паливну систему від аварійних ситуацій.

2. Багаторазова перевірка обладнання перед Поставна на ринок.  Компанія дотримується стратегії ретельного контролю створюваної продукції.  Даний процес розбитий на 5 етапів: від перевірки якості сировини, з якого створюються дані турецькі балони ГБО, до перевірки товару на здатність утримувати високий тиск.

3. Універсальність.  Дана властивість балонів досягається створюємо обладнання зі стандартними характеристиками: товщина стінки 3-4 мм, товщина горловини однакова протягом усього поверхні, що дозволяє підключати пристрій до стандартного мультиклапаном.

4. Балон обов'язково маркується і має чіткі стандарти дотримання правил складання номера.  Завдяки такій особливості легко відстежити оригінальність придбаного устаткування.  Замовити балон Tugra Makina, щоб переглянути його справжність ви можете, глянувши на серійний номер, вигравіруваний на обов'язковій пластині, розташованої на поверхні кожного виробу.

5. Компанія володіє цілим рядом сертифікатів, що дозволяють їй співпрацювати з виробниками з усього світу.  Варто відзначити, що Tugra Makina - одна з трьох фірм, у всьому світі, яка має дозвіл на поставку свого обладнання для конвеєрного виробництва автомобілів, що працюють на системах ГБО.

     Щоб недорого купити балони Tugra Makina, звертайтеся в компанію «Мир ГБО», де вас детально проконсультують з питань придбання та особливостям експлуатації даних ємностей.  Замовивши у нас, ви можете бути впевнені в надійності придбаного устаткування.

Error in text!

Thanks!