099-007-52-88viber
098-004-80-07viber
097-050-02-03viber
066-050-02-03viber
093-050-02-03viber

Час роботи

Пн-Пт: 9-00 до 18-00
Субота: 10-00 до 16-00
Неділя - Вихідний

Датчики рівня паливаПорівняння товарів (0)


Показано з 1 по 15 із 32 (всього 3 сторінок)

Датчики рівня палива

З проблемою несподівано спорожнілого бака обов'язково зіткнеться водій, який безвідповідально підходить до вибору датчика палива. Неоткаліброванное пристрій робить невірні Вимірювання і вводить користувача в омана. Такі даремні датчики на ринку ГБО представлені в широкому асортимент. Якщо хочете раз і назавжди позбутися від проблеми несподіваної відсутності палива в Баку, купуйте датчики рівня газу в нашому інтернет-магазині. В каталозі представлені перевірені, надійні пристрої, точно заміряють обсяг палива і передають інформацію користувачеві без змін.

Переваги використання відкаліброваного датчика
Правильна установка датчика

Для досвідченого водія невірні показання датчика палива не грають істотної ролі. Техніка, що використовує газобалонне обладнання, чутлива до зміни обсягу газу. Коли палива в балонах залишається трохи, автотранспорт починає помітно на це реагувати. У двигуна істотно падає потужність. Навіть якщо водій не звернув на це увагу і допустив падіння до критичного рівня, йому не потрібно хвилюватися. У нього є резервний бак, наповнений бензином, якого зазвичай достатньо для того, щоб доставити техніку до найближчої заправної станції.   

Незважаючи на це, не варто нехтувати установкою якісного вимірювальний прилад. Він не дозволить залишитися без газу і бензину між заправними станціями, розташованими на відстані, яку не подолати на резервному паливі. Надійніше бути в курсі точної кількості газу і поточних можливостей автомобіля.

Коректне функціонування пристрою багато в чому залежить від правильного монтажу на мультиклапан, який також повинен бути встановлений точно по інструкції. В іншому випадку обладнання буде робити невірні вимірювання. 

Придбати якісні датчики від відомих виробників за доступними цінами, ви завжди можете на нашому сайті mirgbo.com.ua


Error in text!

Thanks!