099-007-52-88viber
098-004-80-07viber
097-050-02-03viber
066-050-02-03viber
093-050-02-03viber

Час роботи

Пн-Пт: 9-00 до 18-00
Субота: 10-00 до 16-00
Неділя - Вихідний

Балони тороїдальні внутрішні


При покупці повного комплекту ГБО, діє знижка 5% на балон!!!
Знижку встановлює менеджер вручну при підтвердженні замовлення.

Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 15 із 122 (всього 9 сторінок)

Балони тороїдальні внутрішні

Одним з найпопулярніших балонів для пропану, на сьогоднішній день, є саме тороїдальні балони. Покупцям представлений широкий асортимент і варіації газових балонів. Вони можуть відрізнятися за формою, за типом кріплення або виробник.

Внутрішній тороїдальний балон для пропану-це стандартна ємність для зберігання газового палива. Причин, чому дані газові балони популярні серед споживача досить багато. Але головна причина-це зручність у використанні. Установку балона роблять на місці, де повинна бути штатна запаска - в багажнику. Багато місця балон не займе, адже у великих випадках місце для запаски в автомобілях роблять під дном багажника. Тому це найрозумніше і прийнятне місце, де краще встановити пропан.

Крім того, при монтажі балонів є кілька основних правил, яких варто дотримуватися. Прямі сонячні промені не повинні потрапляти на ємність, а також місце установки повинно бути захищене від будь-яких хімічних пошкоджень або ударів. Але поглиблення багажника-це не єдине місце, де встановлюють балон. Головне, що місце відповідало всім критеріям монтаж.

Яким повинен бути пропановий тороїдальний балон?

Як і будь-яка інша ємність для зберігання газів, балон повинен відповідати ряду критерій і вимог. В першу чергу, сталь з якої виготовляють ємність, повинна варіюватися від 2,5 мм до 4 мм товщини.

Використовуючи таку товщину сталі, балон буде експлуатуватися близько 10-12 років або якщо вважати циклами заправки-2500 цикл. Також така товщина сталі витримує перепади температури в діапазоні від-40 до + 125 градусів.

Якщо вам потрібен якісний, практичний балон відповідні всім нормам , стандартам і критеріям - ви можете придбати його в нашому інтернет-магазині. Серед пропонованого нами асортименту є виробники: Atiker, Dormaksan, Gogas, Green Gas, Novogas(Білорусь), Polmocon, Tugra Makina, Turkey, Харпромтех.

Купуючи товар у світ ГБО Ви отримуєте газобалонне обладнання найвищої якості за доступними цінами.

Error in text!

Thanks!