099-007-52-88viber
098-004-80-07viber
097-050-02-03viber
066-050-02-03viber
093-050-02-03viber

Час роботи

Пн-Пт: 9-00 до 18-00
Субота: 10-00 до 16-00
Неділя - Вихідний

Мультиклапани для зовнішніх тороїдальних балонівПорівняння товарів (0)


Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Мультиклапани для зовнішніх тороїдальних балонів

Мультиклапаны – сучасні, багатофункціональні пристрої, призначені для безпечної заправки ГБО і передачі зрідженої пропан-бутанової суміші до редуктора випарника для подальшого використання в автомобільному транспорті в якості палива. На відміну від звичайної запірної арматури володіє набором додаткових захисних функцій, кількість і тип яких визначає клас пристрою. В каталозі інтернет-магазину представлені якісні мультиклапани класу «А»і "Е".

Особливості продукції

Багатофункціональна запірна арматура класу " а» оснащена функцією аварійного скидання газу. Пристрій забезпечує захист ГБО від небезпечного впливу високого тиску. Коли тиск газу досягне 27бар, спрацьовує захист, що забезпечує плавне зниження критичного показника шляхом травлення. Також арматура підтримує установку сенсорного датчика. Пристрій призначено для установки на балоні за допомогою 6 гвинтів.

Мультиклапан класу " Е» також має аварійний клапан і підтримує установку сенсорного датчика. На відміну від запірної арматури класу " а " додатково оснащений котушкою, що відповідає за припинення подачі газу в магістраль. Ця функція забезпечує захист обладнання при виникненні проблем з клапаном редуктора без необхідності стравлювання газу.

Купити мультиклапан

У нашому інтернет-магазині представлена тільки якісна продукція, здатна забезпечити високий рівень безпеки при використанні зовнішніх тороїдальних балонів. Продаємо виключно нові пристрої з гарантією бездоганної функціональності протягом встановленого виробником терміну експлуатації. У нас доступний широкий асортимент оригінальної продукції відомих виробників за доступною ціною. При допоможемо підібрати мультиклапан і оформити замовлення. 


Error in text!

Thanks!