099-007-52-88viber
098-004-80-07viber
097-050-02-03viber
066-050-02-03viber
093-050-02-03viber

Час роботи

Пн-Пт: 9-00 до 18-00
Субота: 10-00 до 16-00
Неділя - Вихідний

фільтриУточнити Пошук


фільтри

Для коректної роботи всієї системи ГБО, встановленої у вашому автомобілі, необхідно стежити за справністю фільтрів грубої і тонкої очистки. Дані пристрої є невід'ємною частиною будь-якого професійного газобалонного комплексу і грають роль очищувачів палива.


Фільтри грубої очистки або фільтри рідкої фази встановлюються в системи ГБО всіх поколінь для початкового очищення палива перед його попаданням в редуктор. Даний вид фільтрів розташовується в електроклапані перед редуктором або безпосередньо в ньому самому.

Фільтри тонкого очищення працюють з паровою фазою палива, тому часто так і іменуються-паровими фільтрами. Вони є частиною систем ГБО Четвертого і більш високих поколінь. Призначення фільтрів тонкого очищення в максимальному очищенні пального перед його попаданням в газові форсунки. Від маслянистих вкраплень і всілякої пилу, яку не вловив фільтр рідкої фракції, найкраще справляються фільтри відстійники циклонного типу.

Довгострокове використання фільтрів без планомірної заміни згубно позначається на всій системі ГБО. Від їх засмічення можуть вийти з ладу найбільш важливі частини конструкції, а також значно збільшиться витрата палива, що витрачається. Тому рекомендується проводити періодичну заміну фільтрів грубої і тонкої очистки не менше ніж кожні 10 тис.км пробігу.

На сайті інтернет-магазину "Світ ГБО" можна купити різні фільтри найбільш відомих і перевірених світових виробників газобалонного обладнання за найнижчими цінами. При необхідності, вам буде надана докладна консультація, після якої Ви зможете вибрати відповідний Вам фільтр.


Error in text!

Thanks!