099-007-52-88viber
098-004-80-07viber
097-050-02-03viber
066-050-02-03viber
093-050-02-03viber

Час роботи

Пн-Пт: 9-00 до 18-00
Субота: 10-00 до 16-00
Неділя - Вихідний

ЗмішувачіПорівняння товарів (0)


Показано з 1 по 15 із 66 (всього 5 сторінок)

Змішувачі

Шукайте змішувач для машин, де встановлено газове обладнання? Хочете, щоб продукція була якісна і надійна? Тоді ви звернулися за адресою.

Перш ніж встановлювати газовий змішувач потрібно знати кілька важливих моментів. Використовуються такі види змішувачів тільки в системах ГБО 1-го і 2-го покоління. Встановлюють їх для того, щоб змішувати газ і повітря, які потім перенаправляються в двигун машини.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір продукції, серед якої:

·         Антихлопковый клапан;

·         Захист для пластикового колектора;

·         Запасні деталі для антихлопкового клапана і змішувача та ін.

Змішувач газу-це невід'ємна частина системи ГБО. Проте варто зауважити, що застосовується ця деталь тільки для ГБО 1 і 2 покоління. Основний завдання і функція змішувача - перемішування повітря і газу. Після перемішування суміш подається прямо в двигун автомобіля. Щоб система працювала належним чином чином-необхідно встановлювати якісний змішувач.

Існують Змішувачі Для інжекторної системи в автомобілі і Змішувачі Для ГБО на карбюраторі. У кожного виду є відмінності, які необхідно знати. Для інжекторних машин є основне правило-встановлювати змішувач з антихлопком. Дотримання цього правила допомагає домогтися стійкої, грамотної і якісної роботи двигуна на газу. Універсальні змішувачі також повинні купуватися тільки відмінної якості, від цього буде залежати робота вашого автомобіля.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити якісні деталі, щоб система ГБО вашого автомобіля працювала на вищому рівні. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, різних виробників і доступні ціна.


Error in text!

Thanks!