050-100-49-99viber
099-007-52-88viber
098-004-80-07viber
097-050-02-03viber
066-050-02-03viber
093-050-02-03viber

Час роботи

Пн-Пт: 9-00 до 18-00
Субота: 10-00 до 16-00
Неділя - Вихідний

емулятори ГБОПорівняння товарів (0)


Показано з 1 по 15 із 43 (всього 3 сторінок)

емулятори ГБО

Емулятор відключення форсунок

Щоб при зміні типу палива автомобіль працював в штатному режимі, в кожному поколінні ГБО передбачена ціла система додаткових електронних пристосувань. Емулятори відключають і включають системи двигунів при переході з бензину на газ і навпаки, імітують роботу окремих вузлів. Вони забезпечують налагоджений алгоритм роботи механізмів двигуна і автомобіля в цілому.

Так, при переході на газ, бензинові форсунки відключаються, про що в електронний блок управління надходить сигнал про помилку. При цьому загоряється датчик «Check Engine». Щоб цього не сталося і мотор не почав працювати в аварійному режимі, встановлюють емулятори відключення бензинових форсунок. Ці розумні пристрої моделюють сигнали працюючих інжекторів, і ЕБУ не реагує на зміни. Завдяки цим "обманкам" перемикання на інший тип палива відбувається практично непомітно.

Спеціальні Потенціометри, якими обладнані механізми, здатні визначати зручний момент перемикання з одного виду палива на інший, щоб забезпечити плавність переходу і не зупинити двигун.

Ми пропонуємо моделі емуляторів відключення форсунок з різними роз'ємами: для європейської або японської техніки і з універсальними Євро роз'ємами, які підходять для більшості автомобілів.

Не варто звертатися до доморощеним умільцям, які обіцяють вам виготовити надійний емулятор за меншу ціну. Така "послуга" може обійтися згодом дорогим ремонтом. Щоб електронний пристрій не нашкодив вашій машині, звертайтеся для установки агрегатів системи ГБО тільки до професіоналів, чия якість роботи перевірено часом.

Емулятор лямбда-зонда

Сучасне газобалонне обладнання третього і четвертого покоління відповідає світовим екологічним стандартам. І якщо раніше його не можна було встановити на багато моделей автомобілів через відсутність в них лямбда-контролю, сьогодні це стало можливим завдяки спеціальному механічному або електронному пристосуванню – емулятору датчика кисню.

Для чого потрібен лямбда-зонд? Простими словами, він передає в ЕБУ відомості про наявність у вихлопному газі кисню або незгорілого палива. Електронний блок управління аналізує показники датчика і регулює склад паливної суміші, збагачуючи або збіднюючи її киснем.

Коли автомобіль переходить на газове паливо, лямбда-зонд відключається, в ЕБУ перестає надходити інформація з датчика і на приладовій дошці запалюється аварійний індикатор «Check Engine». Щоб цього не відбувалося, встановлюють емулятор лямбда-зонда, «обманку», завдання якого імітувати для ЕБУ сигнал про нормальний склад паливно-повітряної суміші.

В інтернет-магазині "Світ ГБО" великий вибір емуляторів лямбда-зонда різних модифікацій. Наше обладнання адаптоване для роботи на інжекторних автомобілях. Ми продаємо тільки сертифіковану продукцію відомих світових брендів і надаємо гарантію на широкий спектр товарів.

Щоб згодом не витратитися на дорогий ремонт, відмовтеся від саморобних пристосувань і звертайтеся для установки додаткового обладнання ГБО в перевірені Сервісні центри.

Ми підтримуємо демократичні ціни на електронні емулятори для ГБО. Купуючи обладнання у нас, ви можете бути впевнені в кращому співвідношенні ціни і якості.

У разі труднощів при виборі продукції, порадьтеся з експертом нашого магазину. Він відповість на ваші запитання і допоможе з вибором потрібної продукції.


Error in text!

Thanks!