099-007-52-88viber
098-004-80-07viber
097-050-02-03viber
066-050-02-03viber
093-050-02-03viber

Час роботи

Пн-Пт: 9-00 до 18-00
Субота: 10-00 до 16-00
Неділя - Вихідний

Електроклапани ГазуПорівняння товарів (0)


Показано з 1 по 15 із 32 (всього 3 сторінок)

Електроклапани Газу

Электоклапаны газу 
Газовий електроклапан-який вибрати, щоб не нашкодити?

Електромагнітний клапан газу входить в комплектацію системи ГБО. Він регулює подачу зрідженого палива в двигун. В процесі подачі газу паливо проходить через фільтр і очищається від механічних домішок. Установка електроклапану газу необхідна в автомобілях, переналаштованих для роботи на пропані.

Обслуговувати деталь гранично просто-необхідно контролювати стан фільтра, який знаходиться в корпусі пристрою. Для надійності роботи його потрібно міняти кожні 10-15 тисяч кілометрів пробігу. Точну інформацію про терміни експлуатації виробники зазвичай вказують на упаковці обладнання.

Визначити, що фільтр підлягає заміні, можна і за зовнішнім виглядом. Під час техогляду загляньте під капот або задайте питання фахівцеві про доцільність заміни. Важливо зробити це вчасно, щоб не порушити безперебійну роботу інших деталей системи і не витратити більш істотну суму на їх ремонт.

Якісний електроклапан збільшує термін служби двигуна. Він дозволяє двигуну працювати з мінімальними навантаженнями і не витрачати потужність даремно.

Вибір надійного виробника клапанів і професійна установка обладнання забезпечать йому довгий термін служби і гарантовано зменшать витрати на утримання автомобіля.

В інтернет-магазині "Світ ГБО" ви знайдете газові електроклапани та ремонтні комплекти до них фірм ALDESA, Tomasetto, Atiker, Valtek, Mimgas, Omb та інших брендів Європи і Кореї, чия якість продукції зарекомендувала себе з кращого боку і підтверджено гарантією виробника.

У разі необхідності зателефонуйте в наш інтернет-магазин і консультанти допоможуть вам вибрати обладнання, яке підійде саме для вашого автомобіля. 


Error in text!

Thanks!