099-007-52-88viber
098-004-80-07viber
097-050-02-03viber
066-050-02-03viber
093-050-02-03viber

Час роботи

Пн-Пт: 9-00 до 18-00
Субота: 10-00 до 16-00
Неділя - Вихідний

МультиклапаныУточнити Пошук


Мультиклапаны

Мультиклапан - це пристрій в системі ГБО, яке призначене для заправки балона ГБО і передачі палива до редуктора випарника.
Оскільки мультиклапан відповідає за безпеку, всі деталі повинні бути найвищої якості, які ви завжди можете купити недорого в нашому інтернет магазині.
Слово "мульти«, згідно з латинським перекладом, означає»Багато". Тобто має на увазі собою множинність якихось певних предметів.
З чого складається мультиклапан:
1. Заправний клапан. У разі, коли газовий балон буде наповнений приблизно до 80-85%, вхідний отвір заблокується спеціальним пристроєм – заправним клапаном. Клапан служить для того, щоб газ після заповнення балона не стравлювати назад. Звідси випливає основне правило - при заправці балона Категорично забороняється перевищувати його заповнюваність понад 80-85% від максимального обсягу зазначеного на балоні.
2. Запобіжний клапан. Коли тиск всередині газового балона буде вище критичного значення, то в роботу вступає запобіжний клапан, спускаючи надлишковий тиск і запобігаючи негативні наслідки. В основному клапани такого типу налаштовані на 20-25 атмосфер. Це граничний тиск, при якому клапани починають свою роботу.
У яких же випадках підвищується тиск? В основному це відбувається при пожежі або ж автомобіль, поставлений на сонці, після повної заправки газового балона. Найпоширеніша помилка - при пожежі балон обов'язково вибухне. Це не так. При виникненні пожежі балон буде горіти, стравлюючи газ до повного виснаження ємності.
3. Для визначення рівня кількості газу в балоні необхідний механізм вимірювання до якого приєднується електронний датчик для визначення такого. Зчитувана інформація миттєво перетворюється в індикацію в салоні автомобіля.
4. Також в системі є витратний клапан, який служить для зв'язку балона і газового редуктора.
Ці пристрої складають єдиний механізм, який носить назву мультиклапан.
Мультиклапани поділяються за класами: клас-Е з електромагнітним клапаном або як його називають з котушкою, клас-а (із запобіжним клапаном) і клас-В (без запобіжного клапана). На підставі правил установки ГБО в Україні, мультиклапани класу-в дозволено встановлювати на балони об'ємом не вище 50 літрів.

У нашому інтернет магазині mirgbo.com.ua ви можете купити тільки якісну продукцію і тільки від світових лідерів з гарантією.


Error in text!

Thanks!