099-007-52-88viber
098-004-80-07viber
097-050-02-03viber
066-050-02-03viber
093-050-02-03viber

Час роботи

Пн-Пт: 9-00 до 18-00
Субота: 10-00 до 16-00
Неділя - Вихідний

контролер GreenGas Aero 4 цил

  • Виробник: Green Gas
  • Артикул: Блок Aero 4
  • Код товару: MG-101-701
    На складі
  • 1 580.00грн.

1 580.00грн.

Сімейство італійських електронних блоків управління GREENGAS поповнилося новинкою. Для покупки і установки, доступний ЕБУ GREENGAS AERO. Даний блок управління розроблений спільно з нашою інженерно-сервісною службою і повністю адаптований для українського ринку.


Електроніка GREENGAS AERO призначена для переобладнання на газ двигунів з розподіленим уприскуванням палива, а завдяки великому функціоналу може бути використана на автомобілях де немає OBD або з якихось причин протокол не читається. Адаптація уприскування тут здійснюється за параметрами часу уприскування бензинових форсунок, тиску в колекторі щодо оборотів і навантаження на двигун.


Крім цього, GREENGAS AERO має функцію довприска бензину, карти компенсації за тиском і температурі газу, карту компенсації по температурі охолоджуючої рідини. Серед унікальних функцій варто відзначити можливість емуляції другого лямбда-зонда, чого немає ні в одному іншому блоці управління. І це дозволяє переобладнати машини без установки додаткових емуляторів лямбда-зонда.

При цьому як і версія GREENGAS AERO OBD, новий блок має унікальний алгоритм управління автогазовою системою, а потужний процесор і 32-х бітна платформа дозволяє гарантувати швидкість і стабільність роботи ГБО у всіх експлуатаційних режимах.

Електроніка GREENGAS AERO без OBD легко монтується, і повністю сумісна з більшістю компонентів ГБО від провідних світових виробників. При цьому за рахунок відсутності OBD адаптації цей блок має досить лояльну ціну і позиціонується виробником як базове рішення для самих різних автомобілів.

Електроніка
OBD-корекція Ні
Кількість циліндрів 4

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

    Погано           Добре

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.

Якщо Ви помітили якусь помилку на сайті, то виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Enter. Всі зібрані помилки ми будемо намагатися виправляти.


Ви дивилися

Контролер GreenGas Aero 4 цил

Error in text!

Thanks!