099-007-52-88viber
098-004-80-07viber
097-050-02-03viber
066-050-02-03viber
093-050-02-03viber

Час роботи

Пн-Пт: 9-00 до 18-00
Субота: 10-00 до 16-00
Неділя - Вихідний

Agis (App Studio)

Порівняння товарів (0)


Проводка Agis Mini 4 цил

372.00грн.
465.00грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Основним видом діяльності фірми (App Studio) є проектування мікропроцесорних систем управління газовим устаткуванням (СУГ/КПГ) для транспортних засобів. З 2003 р. ми розробили і успішно впровадили у виробництво і продаж декілька типів мікропроцесорних контроллерів для устаткування СУГ/КПГ, в числі іншого:

Agis - контроллер послідовного уприскування газу

Altis - контроллер типу "контроллер лямбда"

Впродовж короткого часу з типово конструкторської фірми ми стали розробником рішень в область мікропроцесорний електроніка, а автомобільний галузь - провідний напрям розвиток. Ми спеціалізуємося в конструкторських розробках і виробництві систем і устаткування з використанням мікропроцесорної техніки. Наша пропозиція включає також створення спеціалізованого програмного забезпечення для різних апаратних платформ (Intel PC/Palmtop) і різних операційних систем (WindowsNT/2000/XP, WindowsCE, UNIX/Linux).

У фірмі також є відділ монтажу ТМП, що динамічно розвивається і прекрасно обладнаний.

Сфери застосування :

автомобільна електроніка (контроллери газового устаткування і їх інтеграція у бортову електроніку через мережу CAN і системи OBD)

пристрою для промислових мереж (обмін даними з контроллерами PLC по протоколах PROFIBUS, MODBUS, DeviceNet)

пристрою для комп'ютерних мереж Ethernet (контрольно-вимірювальні сервери)

системи машинного зору для цифрової обробки і аналізу зображень

цифрове устаткування для монтажу електроніки, а також верстати з ЧПУ

У своїх проектах і виробництві ми використовуємо сучасні мікропроцесори RISC провідних компаній RENESAS (Hitachi/Mitsubishi), ST (ARM), Microchip, ATMEL. Нашою перевагою є сучасна технологічна база і висококваліфіковані фахівці з багатим досвідом, завдяки чому ми можемо реалізувати будь-який, навіть самий нестандартний проект.

Інший напрям діяльності нашої фірми - механічна обробка в широкому значенні слова, починаючи з обробки ЧПУ (токарною і фрезерною), і закінчуючи литвом пластмас під тиском і вулканізацією еластомерів. У нас є власне конструкторське бюро, а висококваліфіковані кадри здатні створювати і нові конструкції, і відтворювати вироби за зразком. Ми працюємо по сучасних технологіях, у своїй роботі використовуємо програмне забезпечення Solid Edge, Edge Cam, значно прискорююче і спрощуюче прототипирование. Ми використовуємо також друк 3d.

Error in text!

Thanks!